חפש בשאילתה
לחפש
מלא עוקבים באינסטגרם

מלא עוקבים באינסטגרם

מעטים יחלקו על כך כי האינסטגרם היא אחת ההמצאות המעניינות ביותר שיש ואחת המוצלחות ביותר שיש בתעשיית ההי טק העולמית. האינסטגרם היא דוגמא כיצד חברה קטנה יכולה לשנות סדרי עולם ולהימכר בסכום מטורף של מיליארד דולר לאחת הענקיות הגדולות של תעשיית היי טק העולמית. אין ספק כי האינסטגרם היא דוגמא להצלחה, למחשבה מקורית ולתעוזה רבה שהשתלמה בענק. נראה כי רבים ניסו ורבים עוד ינסו אך ספק רב אם תהיה הצלחה בתחום הרשתות החברתיות כמו האינסטגרם וספק רב אם נראה עוד רשת שצמחה כה מהר בקרב המשתמשים. אינסטגרם חייבת את ההצלחה שלה לכך שהיא עונה לדרישות המשתמשים שלה ועושה הכול בכדי לרצות אותם. אין ספק כי האינסטגרם היא לא עוד רשת אלא היא הרשת והיא מדגימה זאת בכל פעולה ופעולה שלה. אין ספק גם כי כל משתמש רוצה מלא עוקבים באינסטגרם וזה מלמד אותנו על הצלחה הרשת.

מלא עוקבים באינסטגרם – וכיצד הסטורי משתלב בכך?

אז כיצד ניתן להשיג מלא עוקבים באינסטגרם וכיצד אינסטגרם פיתחה כלים העוזרים להשיג מטרה זו? אינסטגרם הבינה כבר מזמן כי היא צריכה כל הזמן לחדש את הרשת ולעשות הכול בכדי להטביע חותם גדול ככל הניתן על משתמשיה. כחלק מכך פיתחה אינסטגרם את הסטורי. הסטורי הוא למעשה פיצ'ר המאפשר לנו להעלות סיפורים ותמונות מחיינו אך החידוש הגדול שלו הוא העובדה כי הוא נמחק לאחר 24 שעות. מדובר בפיצ'ר פורץ דרך ותעיד על כך העובדה כי רבים עושים בו שימוש יומיומי וההצלחה של הסטורי היא עצומה והביאה עוד משתמשים רבים לאינסטגרם.

מלא עוקבים באינסטגרם – המשיכו בפיתוחים וכך תבטיחו את הצלחת האינסטגרם

אין ספק כי הסטורי עוזר להשיג מלא עוקבים באינסטגרם, אך לאינסטגרם אסור לנוח על זרי הדפנה והיא צריכה להמשיך בפיתוחים ובחידושים אם היא רוצה להמשיך ולהוביל את שוק הרשתות החברתיות. אנו יוצאים מכאן בקריאה לאינסטגרם לא לנוח על השמרים ולעשות הכול בכדי להמציא עוד פיצ'רים מעניינים ומרתקים אשר יהפכו את השימוש באינסטגרם למהנה יותר ומוצלח יותר.

 

שתפו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מלא עוקבים באינסטגרם - בלוג waecdirects