חפש בשאילתה
לחפש
  • Home
  • מכון לומדה

מכון לומדה

מכון לומדה, המכון החרדי ללימודי מקצוע, הוקם בשנת 1991 ומאז עבריו בשעריו מעל ל 10,000 סטודנטים. מכון לומדה זה להצלחה רבה, חלקה גם בעקבות מדיניות ממשלתית המעודדת השתלבות של חרדים בשוק התעסוקה. המטרה בהקמתו הייתה לאפשר לחרדים (גם נשים וגם גברים) לרכוש מקצוע אשר יאפשר להם להתפרנס בכבוד. מכון לומדה הוקם באופן עצמאי ובהמשך דרכו החל לעבוד גם בשיתוף פעולה עם האגף להכשרה ופיתוח כוח אדם של משרד התעשייה והמסחר.

 

הסטנדרטים של מכון לומדה

 

מכון לומדה מקפיד על צוות הוראה מעולה המבטיח רמת לימודים גבוהה. תוכניות הלימודים נמצאות תחת פיקוח משרד התעשייה והמסחר וגורמי פיקוח מתחום החינוך. כך בזכות הפיקוח האדוק, המעסיקים יכולים להיות בטוחים שהתעודות המקצועיות של מכון לומדה מעידות על רמה גבוהה. על מנת לקיים את הסטנדרטים הגבוהים של המכון על התלמידים לעבור אבחון ממוחשב (מבחני תי"ל) אשר מסייעים לכוון את התלמיד למקצוע המתאים עבורו.

 

צביונו המיוחד של מכון לומדה

 

המכון נמצא בלב ליבן של השכונות החרדיות והוא הוקם מתוך מטרה לשרת את הציבור החרדי. צוות ההנהלה והעובדים של המכון חרדים וחשוב להם הצביון היהודי חרדי של מוסד הלימודים. במכון לומדים נשים וגברים בהפרדה כדת וכדין. המכון פועל תחת הכוונתם של רבנים מוכרים. בנוסף להקפדה על הצביון החרדי של המקום תוכלו לקבל במכון לומדה יחס אישי באווירה ביתית. במכון לומדה יעשו הכל על מנת לסייע לכם בהצלחתכם המקצועית.

 

השמה מקצועית

 

המטרה של מכון למודה היא להעניק לציבור החרדי את הידע והכלים להשתלבות בשוק העבודה. מסיבה זו המכון שם דגש על השמה מקצועית ועובד בשיתוף עם משרד התעשייה והמסחר וכמו כן חברת ההשמה 'גלאט ג'ובס'. המכון משתף פעולה עם עוד גורמים שונים על מנת לסייע לבוגריו להשתלב בשוק העבודה. בין שיתופי הפעולה ניתן למנות את לשכת רואי החשבון בישראל ואת נציבות מס ההכנסה המכירים בתעודות של מכון לומדה ומאפשרים לבוגריו לגשת לבחינות הגמר של הגופים הנ"ל.

 

תוכניות הלימודים

 

במכון לומדה מקפידים על הפרדה בין נשים לגברים אך מציעים מגוון רחב של קורסים לשני המינים. במסגרת הלימודים לגברים ניתן ללמוד קורסים בתחומים שונים, בניהם: אבטחת מידע, טכנאות מכשירי חשמל ביתיים, טכנאי סלולאר, טבחות וקונדיטוריה, קורסים בהנהלת חשבונות, חשבות שכר וייעוץ מס, קורסים בתחומי הנדל"ן, לימודי אנגלית ועוד.

גם עבור הנשים ישנו מגוון קורסים מעניינים אשר יסייעו במציאת עבודה. בין הקורסים לנשים ניתן להזכיר את הקורסים המעולים בחשבונאות, במזכירות ומנהל, קורסים של עיצוב גראפי, צילום ועוד.

שתפו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מכון לומדה - בלוג waecdirects