מציאות רבודה

הטוב ביותר במציאות הרבודה

כרגע קיימים הרבה אפליקציות זמינות של המציאות הרבודה באייפון וב IOS, במאמר הזה אנחנו הולכים להציג קומץ קטן מהאפליקציות בדירוג הכי גבוה שקיימות כיום בשוק. Wikitude הדפדפן העולמי –  משלב מידע ועובדות בעולם האמיתי עם מידע מויקיפדיה ביחד עם כלים אחרים. בכל פעם שאתם מלמדים את המצלמה הדיגיטלית היכן אתם נמצאים, היא הולכת להנחיל את פרטי האזור שלכם ולעקוב אחרי ציוני הדרך של האזור. Wikitude היא אחת התוכנות המובילות בקרב המציאות הרבודה ומקבל את תואר "הדפדפן הטוב ביותר למציאות רבודה" בין השנים 2000-2011. נקודות עניין יכולות להיות מזוהות על ידי האזור הנוכחי שלך והסתכלות עליו באמצעות מפה, רשימה וגם תצוגת מצלמת הוידאו של המציאות הרבודה. Wikitude כבר זמין עבור האנדרואיד, אייפון, בלאקברי, Windows Mobile, Symbian ו Bada.

Layar – היא אפליקציה נוספת ומוקדמת של מציאות רבודה כמו Wikitude – דפדפן של מציאות רבודה. האפליקציה כוללת מספר "שכבות" שהן למעשה מספקת מגוון רחב של סוג של תכונות מרתקות ואינטראקטיביות כמו פריטים בתלת ממד וגרפיקה מונפשת. ניתן לנצל את המיקום שלך בכך שיש שכבות שונות שיכולות לעזור לאנשים יעדים תיירותיים קרובים כגון בתי קפה, חנויות ואתרי מורשת ואנדרטאות. יש שכבות חלופיות שונות המאפשרות למשתמשים להתחבר למיקום מסוים שלהם באמצעות האמצעים החדשניים שלהם כמו משחקי וידאו עם הסביבה שלהם, להעיף מבט על חנויות דיגיטליות בתלת ממד ולצפות בציורים בצרוה דיגיטלית בחיים במציאות.

Google Goggles (משקפי גוגל) – חבילת התוכנה הזאת מאפשרת לך לצלם תמונה של מיקום אמיתי ולאחר מכן בעזרת שימוש בתוכנת מחשבת לזיהוי תמונות, האפליקציה תשווה את התמונה עם אחרות ותנסה להשיג התאמה ולהראות את המידע של האזור המבוקש. האפליקציה הזאת תהיה מסוגלת לזהות כמעט הכל, עם זאת, בשלב הזה האפליקציה יכולה לזהות מגוון רחב של תוויות ואטרקציות ולהציג למפעיל המידע והעובדות כדי שלא יצטרך לחפש באופן ידני. בנוסף, האפליקציה אולי תהיה מסוגלת לזהות מילים וביטויים מודפסים באמצעות זיהוי תווים אופטי (OCR) ואפילו תדע כיצד לפרש את הטקסט לשפות שונות. פונקציה מעניינת נוספת שהוצעה על ידי כותבי הקוד שלה היא שלאפליקציה תהיה היכולת לזהות עלים, צמחים ופרחים שונים תוך כדי מתן פרטים למשתמש בנוגע לאיכויות שלהם.

Space InvadAr – אפליקציה זאת היא אפליקציה למציאות רבודה המאפשרת לכם להרחיב את הסביבה שלכם בחייזרים וחלליות שאתם חייבים להביס. דורשים יותר מידע? אני אתן למפתחים להדגים לכם:
"אתם טייסי קרב מיומנים, חמושים בהתקנים טקטיים לטווח בינוני בעלי יכולת גרעינית. הם חייזרים שרוצים להרוס את כדור הארץ. תשתמשו באייפון שלכם כדי לשלוח בספינה שלכם במצב של מציאות רבודה, מהמקום הנוח בכדור הארץ. כיצד אתם מנצחים? אתם לא יכולים, אבל כמה זמן תחזיקו מעמד?"

זה היה סיכום קצר בנוגע לאפליקציות הכי מרתקות וחלקות של מציאות רבודה שקיימים כרגע למכירה.
זו באמת רק ההתחלה ויש לפקוח עין על התחום הזה כאשר יצוצו רעיונות חדשים.

שתפו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הטוב ביותר במציאות הרבודה - בלוג waecdirects