חפש בשאילתה
לחפש
  • Home
  • בלוג איפור

בלוג איפור

כידוע ברשת האינטרנט ניתן למצוא בלוגים בכל נושא שבעולם ובכל שפה שבעולם, אם יש מישהו שרוצה לקרוא את זה אז יש גם מי שרוצה לכתוב את זה. יש אפילו בלוגים שנראה שיש רק מי שכותב אותם… אבל עכשיו ברצינות – מה שמעניין אותנו הוא בעיקר בלוגים בשפה העברית ונראה שבהחלט אפשר להתגאות בהיצע הבלוגים בעברית, ולא רק בכמות אלא גם במגוון הנושאים ובאיכותם. ישנם בלוגים בשפה העברית אשר  עומדים בסטנדרטים גבוהים מאוד.

 

הפעם ברצוני לעסוק בבלוג איפור, כלומר בלוג העוסק בענייני איפור וכל מה שמסביב. איפור זוהי תעשייה המגלגלת מיליארדי דולרים של עסקאות מידי שנה ולכן אין להתפלא שישנם בלוגים רבים המתעסקים באיפור. הבה נסקור את מיטב הבלוגים העבריים המשתייכים לקטגוריית בלוג איפור. הרשימה אינה מתיימרת לדרג את הבלוגים בשום צורה וכולם נבחרו באופן אקראי. כולם עוסקים באותו נושא אף עם זאת ישנו שוני בניהם מבחינת הסגנון.

 

הבלוג של נטלי לווין

 

נטלי היא מאפרת מקצועית הכותבת בלוג איפור כבר למעלה משנה. נטלי מציעה בבלוג טיפים לאיפור, כתבות על אירועי אופנה ועוד נושאים הקשורים לאיפור והכל בליווי תמונות.

 

The funny bunny

 

בלוג איפור של שנטי גדרון המכנה את עצמה השפנפנה והיא מגדירה את כמכורה לאיפור וטיפוח. השפנפנה עוסקת בענייני איפור המשולבים בכתיבה שנונה בעלת גוון אישי. בבלוג תוכלו למצוא הכל על ענייני איפור וטיפוח בכלל.  זהו בלוג ותיק יחסית בו ניתן למצוא כתבות מ 2012 ועדיין מתעדכן באופן קבוע.

 

מתוקתקת

 

אומנם איני ידוע מי עומד מאחורי הבלוג אך ניתן ליצור איתה קשר באמצעות כתובת אימייל באתר. הבלוג מוגדר כבלוג איפור, טיפוח ולייף סטייל ונין למצוא בו פוסטים שונים בנושא איפור, טיפוח, בשמים ולקים. היתרון של בלוג איפור זה הוא שהפוסטים מחולקים לפי ארבעת הנושאים הנ"ל כך שקל מאוד למצוא פוסטים בנושאים  המעניינים אותך.

 

גלוסברי

 

זהו בלוג הנמצא בקהילת הבלוגים של BLOGGER, והוא עוסק בענייני "איפור. טיפוח והאהבה לדברים היפים בחיים. בלוג זה פחות עוסק בטיפים או בתכנים אלא יותר בתוכן פרסומי והוא מציג מוצרים רבים.

 

בלוג איפור של אשלי וקסמן בקשי

 

אשלי וקסמן היא מאפרת מקצועית אשר עלתה מקנדה לישראל ולמרות הקושי היא בחרה להקים בלוג איפור בשפה העברית. היא עוסקת בענייני איפור אך לא רק. בבלוג שלה תוכלו למצוא גם כתבות בנושא אופנה וליף סטייל. ללא ספק הדבר המיוחד ביותר בבלוג של אשלי וקסמן הוא סרטי הווידאו אותם היא מעלה לרשת יוטיוב ומשפת בבלוג. בסרטוני הווידאו היא מעבירה הדרכות איפור ועוד דברים מעניינים. זהו אחד הבלוגים הפופולריים ביותר בתחום האיפור בשפה העברית.

שתפו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

בלוג איפור - בלוג waecdirects