חפש בשאילתה
לחפש
כלב
  • Home
  • בעלי חיים
  • 3 דרכים לבחור את הפנסיון המושלם עבור חיות המחמד שלכם

3 דרכים לבחור את הפנסיון המושלם עבור חיות המחמד שלכם

ישנם דברים רבים שעליכם לקחת בחשבון בבחירת פנסיון כלבים . להלן 3 דברים שאיתם כדאי להתחיל.

לבחור בית הרחק מהבית לחבר הפרוותי שלכם

לרבים מבעלי הכלבים והחתולים, לצאת לחופשה פירושו לקחת את חיית המחמד שלכם לפנימייה לחיות מחמד. אמנם זה יכול להיות הקלה לחסוך מחבריכם בעלי ארבעת הרגליים את הלחץ של נסיעה ברכב או טיסה, אבל זה עדיין יכול להיות קשה להשאיר אותם בטיפול של מישהו אחר. להלן כמה צעדים שתוכלו לנקוט כדי למצוא להם מגורים מאושרים בפנסיון הנכון.

  1. תתעניינו

חברים בעלי כלבים וחתולים ווטרינרים עשויים לתת לכם המלצות ויכולים לעזור לכם למצוא מקומות שמתאימים לחיה שלכם. לאחר צמצום האפשרויות, בקרו את המקומות באופן אישי. "אתה רוצה לקחת את חיית המחמד שלך למקום שבו תרגיש טוב להיות בעצמך", זה המוטו שצריך לדבר אותו.

  1. בקרו בפנסיונים מסוימים

וודאו שהחלל מאוורר היטב ויש בו טמפרטורה מבוקרת, העריכו את הגודל, הנוחות ואיכות המלונות ואזורי השינה (הם צריכים להיות נקיים ובמצב תקין). שאלו באיזו תדירות הצוות מטייל ומאכיל את הכלבים; בררו האם קיימות מערכות שמטרתן להפריד בין בעלי חיים טריטוריאליים. אם לחיית המחמד שלכם יש צרכים מיוחדים – כלב אנטי-חברתי; חתול עם דאגות בריאותיות – וודאו שהפנסיון יכול להכיל אותם, ובידקו האם ניתן לקבל טיפול וטרינרי במקום.

  1. הכינו את חיית המחמד שלכם

גם אם הכל נראה בסדר, חיית המחמד שלכם עשויה לחוות חרדת נטישה כשאתם לא נמצאים. כדי להקל על כך, מקלמן מציע לשלוח יחד עם החיה משהו שמריח כמוכם – שמיכה, בגד או צעצוע רך מהבית. יעזור גם אם צוות הפנסיון יכיר את השגרה של בעל החיים שלך: מה הם הכי אוהבים לאכול, למשל, והאם נוח להם כשמחזיקים אותם או מלטפחם אותם. זה אמור לעזור למיצי ורקסי להירגע עד שתתאחדו מחדש.

שתפו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3 דרכים לבחור את הפנסיון המושלם עבור חיות המחמד שלכם - בלוג waecdirects