חפש בשאילתה
לחפש
  • Home
  • ספריה הוד השרון

ספריה הוד השרון

במרוצת השנים סבתא שלי תמיד הייתה ידועה במשפחה בתור תולעת ספרים, כזו שגומעת בין ספר לשניים בשבוע. אחת לחודש היא הייתה הולכת לה לספרייה העירונית על מנת להשאיל ספרים חדשים ולהחזיר את הספרים הישנים שאותם סיימה. בתקופה האחרונה סבתא שלי הזדקנה מעט, דבר שגרם לה קושי בסחיבת הספרים עד הספרייה היות וארבעה חמישה ספרים בשקית הם בהחלט דבר לא קל לבני הגיל השלישי, כאשר בנוסף, היא כבר לא יוצאת מהבית בכל מזג אויר, למשל שחם מידי קשה לה לצאת או שקר בחוץ ויש סופות היא גם כבר לא נוהגת לצאת מהבית.

היות ואני יודע כמה הספרים חשובים לסבתא שלי גם בהיבט התרבותי של הקריאה וגם בהיבט העברת זמנה הפנוי החלטתי לעשות מעשה ולהחליף עבורה את הספרים. היות ואני לא גר קרוב לסבתא שלי לא יכולתי להשתמש במנוי שלה אלא הייתי צריך לחפש ספרייה באיזור מגורי, לעשות אליה מנוי ולהחליף שם את הספרים ומידי פעם שאני מבקר אותה אביא לה את הספרים. אני גר מזה כמה שנים בהוד השרון ולכן חיפשתי ספריה בהוד השרון שאוכל לעשות אליה מנוי שנתי. בקלות רב מצאתי ספריה עירונית נהדרת, שם קיבלו אותי בסבר פנים יפות ותוך מספר דקות קצרות אחרי שמילאתי דף עם פרטים אישיים עשו לי מנוי בספריה. הצוות המסור של הספריה בהוד השרון עזר לי גם בחיפוש הספרים שיתאימו לסבתא שלי אחרי שסיפרתי להם שמנוי הוא למעשה לא יהיה בשבילי אלא עבור סבתא שלי ואני יהיה רק זה שיבוא להחליף את הספרים המושאלים אחת לזמן מה.

לאחר שהמליצו על מספר ספרים של סופרת שסבתא שלי מאוד אוהבת לקרוא את היצירות הספרותיות שלה, ארזתי את ארבעת הספרים ונסעתי אליה להביא לה את הספרים ולספר לה כמה נחמדים ואדיבים היו הצוות של הספרייה בהוד השרון. הקרבה של הספריה לבית שלי תעזור לי בכך שאוכל להחליף לה ספרים מתי שהיא רק תרצה. בנוסף ציינו בספריה כי אוכל להשאיל את הספרים מעבר למועד הקבוע בתקנון אך בקצב שסבתא שלי קוראת לא נראה שזה יקרה.

שתפו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ספריה הוד השרון - בלוג waecdirects