חפש בשאילתה
לחפש
ספסלים ללובי של בניין

ספסלים ללובי של בניין

למה צריך ספסל ללובי של הבניין?

לובי של בניין הוא אחד המקומות שבהם עוברים הכי הרבה דיירים. אמנם לרוב האנשים יפסחו על המקום הזה במהירות אך בסופו של דבר הם עוברים בו ולכן גם אם הם אינם משתמשים בו, הם כנראה ירצו לעבור במקום אסתטי. שילוב של ספסלים בלובי של הבניין יכול להיות שילוב מעולה, כאשר הוא יתרום גם מבחינה אסתטית וגם מבחינת שימושיות. ספסלים ללובי של בניין יכולים להיות מקום נהדר בו יחכו לכם עד שתרדו מהדירה או שאתם תחכו לאחרים, והוא יכול להיות גם פינת ישיבה לאורחים שהגיעו לבקר אתכם או למסור לכם משהו כאשר הם ממהרים ואין להם זמן לעלות.

ספסל חיצוני או ספסל פנימי?

אם אתם רוצים לבחור ספסלים ללובי של בניין תמיד תזכור שלובי הוא אמנם מקום פנימי, אך יש לעתים יש צורך לבחור את אותם הספסלים גם לחלק החיצוני שיהיה לפניו וגם ללובי עצמו. לכן יש צורך לבחור בצורה שקולה את העיצוב המתאים, שיהיה דומה בשני המקומות הללו. כמו כן גם כאשר מדובר בלובי פנימי לעתים יהיו חלונות גדולים מאוד שדרכם תיכנס שמש רבה ותאיר את הלובי, מה שייצור אווירה מעניינת וטבעית. במצב כזה חשוב לבחור ספסלים עמידים שלא ייהרסו ושלא מצריכים תחזוקה רבה. באופן כללי ספסלים ללובי של בניין עם כושר עמידות גבוהה תמיד יהיו עדיפים, כמחשבה לטווח הארוך.

ספסל מעוצב אך שיהיה גם נוח

עד כה דיברנו על העמידות ועל העיצוב של הספסל אך חשוב לזכור שהוא גם חייב להיות נוח. אם הספסל לא יהיה נוח בסופו של דבר אף אחד לא ישתמש בו ולא יישב עליו. כאשר הספסל נוח הרבה הדיירים יישבו עליו ולעתים מבחירה, למרות שיש להם אפשרות להמתין גם בבית או על ספסל ברחוב כשיש יום נעים בחוץ. כאשר הספסל נוח ומרופד, הרבה יותר כיף לשבת עליו גם בצורה מתוכננת כאשר מגיעים אנשים, כאשר הוא תחליף נהדר לספות יקרות יותר שתופסות יותר מקום. הנוחות נקבעת בין היתר גם לפי החומרים שמהם יהיה עשוי הספסל, כמו למשל עץ או אלומיניום, וגם המבנה.

ספסלים ללובי של בניין

שתפו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ספסלים ללובי של בניין - בלוג waecdirects