חפש בשאילתה
לחפש
  • Home
  • מהם מזרוני קפיצים מבודדים?

מהם מזרוני קפיצים מבודדים?

מזרוני קפיצים מציעים בידוד של כל קפיץ בנפרד. המשמעות היא שניתן לייצר דרגות קושי שונות על גבי המשטח וגם להבטיח תזוזה בצד אחד, שלא תורגש בצד השני. מזרונים מן הסוג הזה מומלצים עבור בני זוג ויש להם יתרונות רבים. העלות שלהם גבוהה יותר בהשוואה למזרונים רגילים, אך לאורך זמן מדובר על השקעה משתלמת. אפשר לבחור מזרוני קפיצים מבודדים מתוך קטלוג דגמים מגוון ולצמצם הוצאות בעזרת שינוי הגודל, ויתור על בסיס מיטה וכן הלאה.

כיצד נקבעת רמת הקשיחות של המזרון?

במזרוני קפיצים מבודדים כל קפיץ ארוז בתוך שרוול. הקפיצים לא מחוברים ביניהם ולכן לא מהווים יחידה אחת כמו במזרונים רגילים. קושי המזרון ותמיכתו מושפעים מגורמים כגון:

  • צפיפות הקפיצים ומספרם
  • עובי חוטי הברזל מהם בנויים הקפיצים
  • עיבוד הקפיצים בתהליך הפיכת חוטי ברזל לסליל

בתנועת קפיץ אחת שאינה משפיעה על קפיצים אחרים ניתן להבטיח שכל איבר בגוף יקבל תמיכה בהתאם למשקלו. במילים אחרות, היתרונות של מזרוני קפיצים מבודדים באים לידי ביטוי גם בשינה של יחידים ולא רק בקרב בני זוג. זהו נתון שכדאי להביא בחשבון כאשר משווים בין מזרונים ומתלבטים לגבי תמיכת הקפיצים הרצויה.

למי מתאימים מזרוני קפיצים?

מזרונים מבודדים מתאימים לכל מי שמעדיף את הנוחות והתמיכה של קפיצים. אפשר להשתמש בהם עם ובלי קשר לכאבי גב, להיעזר בהם כדי לקבל תמיכה אורטופדית ולשלב אותם בחדרי שינה של הורים. מנגד, המזרונים פחות מומלצים לילדים בגלל שהם רגישים לקפיצות חוזרות ונשנות. אורך החיים של קפיצים מבודדים קצר ועומד על 5-6 שנים, לעומת מזרונים משולבים רגילים אותם צריך להחליף כל 7-8 שנים.

העלות הממוצעת של מזרונים בהם הקפיצים ארוזים בשרוולים נפרדים היא 3,800-5,000 ש"ח. זהו המחיר של המזרון בלבד והוא אינו כולל את בסיס המיטה. המזרונים מתאימים למי שקונה מזרון אורטופדי בפעם הראשונה ועדיין רגיל לקפיצים הרגילים, אך מחפש תמיכה סולידית יותר בחלקי הגוף. בנוסף, המזרונים מומלצים כאמור לבני זוג שרוצים לישון יחד אך לא מעוניינים בתנועה משותפת.

שתפו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מהם מזרוני קפיצים מבודדים? - בלוג waecdirects