חפש בשאילתה
לחפש
Image
  • Home
  • ישראל היום – זה לא רק חדשות

ישראל היום – זה לא רק חדשות

באתר האינטרנט של ישראל היום תוכלו למצוא מידע מעניין, כתבות, סרטונים, מאמרים מקצועיים ומחקרים בנושאים רבים ומגוונים. עמוד הבית של ישראל היום בנוי בצורה נוחה, חכמה, עניינית ויצירתית, המאפשרת לגולשים הקבועים והמזדמנים של האתר, ליהנות מחוויית משתמש איכותית ופרקטית.

בחלק העליון של העמוד הראשי באתר ישראל היום, תוכלו לבחור את הנושא שמעניין אתכם ולגלוש באתר בהנאה מרובה . בין הנושאים המוצעים באתר כוללים חדשות עדכניות יומיומיות, דעות של כותבי האתר והעיתון עצמו. נושאים כמו כלכלה, ספורט, תרבות, אוכל, לייף סטייל, טכנולוגיה ווידאו הם רק חלק קטן ממה שתכני האתר מציעים לגולשים שלו. בשורה שמתחת לשורה הראשית המסומנת באדום, תוכלו להיכנס למגוון של תת נושאים הכוללים כתבות בתחום הפוליטי, כתבות שנכתבו בסוף השבוע, מידע על כדורגל ישראלי, צרכנות, טלוויזיה ועוד.

במידה ובחרתם להישאר בעמוד הראשי ומעניינות אתכם רק הכותרות הראשיות של אותו היום או השבוע, האתר ישראל היום, מציע לכם להתעדכן במבזקים הרצים על גבי העמוד הראשי של האתר 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. נושאים פוליטיים, תאונות דרכים, עדכוני כבישים, הצבעות המתרחשות ברגעים אלה בכנסת ושאר מבזקים, יעברו לנגד עיניכם בתנועה רציפה ויעודכנו לפי שעה רלוונטית. לאחר המבזקים, תוכלו להמשיך ולהתעדכן בכתבה הראשית לאותו בוקר ולקרוא את הנושא המדובר בהרחבה.

בהמשך העמוד תוכלו ליהנות מעדכוני החדשות של ישראל היום בהרחבה, להתעדכן תוך צפייה בערוץ הוידאו האינטרקטיבי של ישראל היום, להתעדכן בנושאים כלכליים כמו מדדי הבורסה, כתבות העוסקות בגז או בנפט, בעובדי המפעלים, מיזוגי חברות, רכישות ועוד. כמו כן, האתר מציע קישורים לכל אורכו השמאלי של העמוד הראשי ביניהם קישור לכתבות על כדורגל העולמי, קישור למזג אוויר מפורט, קישור לכתבות הפופולאריות ביותר באותו יום או באותו שבוע וסודוקו אונליין. בנוסף, תוכלו בקלות ובלחיצה מהירה להגיע לקישורים ולכתבות בנושאים תיירותיים הכוללים מגוון יעדים מומלצים לחופשת הקיץ הקרובה, כתבות בנושא ׳היו זמנים׳, כתבות רכילות וטלוויזיה, כתבות על מחקרים בנושא בריאות ורפואה ועוד. ככל שתרבו להשתמש ולגלוש באתר ישראל היום, כך האתר ׳ידע׳ לזהות את המידע והנושאים שמעניינים אתכם, ויתווך לכם את הכתבות הספציפיות הרלוונטיות אליכם.

שתפו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ישראל היום - זה לא רק חדשות - בלוג waecdirects