חפש בשאילתה
לחפש
  • Home
  • הובלה קטנה

הובלה קטנה

ההגדרה של הובלה קטנה הינה העברה של כמה פריטים בודדים מנקודה א׳ לנקודה ב׳. מתי התעורר הצורך הבהול הזה להובלות קטנות ומה היתרונות של הובלה קטנה?.

ובכן יש אוכלוסיות או סטטוס מסוים של אנשים שעוררו את חברות ההובלות להכניס שירות שנקרא הובלה קטנה ולהלן כמה דוגמאות.

  1. סטודנט שעבר מהצפון הרחוק לעיר תל אביב בכדי ללמוד משפטים באוניברסיטת תל אביב, נקרא לו דניאל. דניאל השכיר דירה עם עוד כמה שותפים בחוזה של שנה ולמזלו בדיוק אחיו איציק עבר דירה והחליט לתת לאחיו במתנה את המקרר הישן שלו. דניאל לקח את המקרר ואת שאר הציוד הפרטי שלו, אמא שלו נתנה לו את ארון הבגדים שלו במתנה ושאר הדירה הייתה מאובזרת. את הארון, דניאל הצליח להעביר בעזרתו של חבר, אך את המקרר לא היה לו איך להעביר. חברת הובלות בתל אביב המספקת שירות הובלה קטנה אפשרה לדניאל להעביר את המקרר בסכום כסף צנוע מה שהפך את המעבר שלו לקל, פשוט ונוח.
  2. דנה וגיא חזרו מחו״ל וחיפשו דירה בתל אביב שתאפשר להם לחפש עבודה, כלומר חיפשו דירה שתהיה כמה שיותר מאובזרת. למזלם מצאו כזאת וכל מה שהיו צריכים זה לקנות ספה חדשה ופינת אוכל. הם גילו מזוג חברים שיש שירות הנקרא הובלה קטנה המאפשר להעביר רק כמה פריטים מבלי לשלם אלפי שקלים להובלה גדולה וכך עשו.

היתרונות של הובלה קטנה

  1. מאפשר לנו להוביל רק כמות קטנה של פריטים.
  2. חוסך לנו בעלויות שכן אנו לא משלמים את הוצאות המשאית, הרי הובלה קטנה מתבצעת ברכב מסחרי קטן בהרבה ממשאית.
  3. הובלה קטנה חוסך לנו הרבה זמן, אנרגיה וכאבי ראש שכן מדובר בשירות זמין ואיכותי אותו חברת ההובלות מבצעת ברדיוס ובאזור מסוים, לכן אין אנו צריכים להיתקל בתירוצים כמו הנהג נתקע, הנהג לא מוצא את המקום וכו׳.

לכן, אם אתם זקוקים להעביר מקרר ומכונת כביסה, מערכת ישיבה וארון בגדים או כל פריט בודד או כמה פריטים בודדים, היעזרו בשירות הובלות קטנות כך תהנו משירות איכותי, מקצועי והכי חשוב – מהיר.

שתפו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הובלה קטנה - בלוג waecdirects