הדברת עכביש

הדברת עכביש

איך אפשר להדביר עכביש? האם חומר לקטילת נמלים או תרסיס למיגור תיקנים יכול לעזור? יש הרבה שאלות משרחפות סביב הדברת עכבישים וחשוב מאוד לפתור אותם לפני שהבעיה תהיה גדולה יותר. זה הזמן להבין מה נכון ומה לא נכון לגבי ההדברה ולמה היא כל כך חשובה.

למה חשוב להדביר את העכביש?

יש כל כך הרבה חרקים שנמצאים בגינה שלכם והמספרים יפתיעו כל אחד. גם האנשים שחושבים שהגינה שלהם הכי נקייה שיש יופתעו לגלות שיש בעצים ובדשא שלהם לא מעט חרקים שנהנים מבית הגידול העירוני אך הטבעי הזה שהם קיבלו ושם הם מוצאים את המזון ואת תנאי המחייה שהם צריכים. את רוב החרקים אנו בכלל לא רואים והם לא מזיקים לנו, וברגע שהם מתחילים להזיק אנו כבר קוראים להם 'מזיקים' ואז ממגרים אותם. במקרה של עכביש, המיגור שלו הכרחי למרות שהוא הורג ואוכל חרקים אחרים, כיוון שהוא עלול להיות מסוכן בנשיכתו.

כל הדגשים להדברת עכביש

  • אם אתם רוצים להדביר עכבישים תמיד תנסו להבין קודם כל מה היקף הבעיה. יכול להיות שכבר תקופה ארוכה לא ישבתם בגינה ונהניתם מהאוויר שבחוץ עם כוס קפה וברגע שתצאו אחרי תקופה זו תגלו לפתע שיש  הרבה קורי עכביש שמחכים להם שם ומפתיעים אתכם. זו יכולה להיות בעיה לא פשוטה ובמידה ויש הרבה כורים, כדאי לקרוא למדביר מקצועי כדי שלא תבזבזו סתם את זמנכם במיגור שלא יצליח.
  • הדברת עכבישים חייבת להיעשות בצורה נבונה. אם יש לכם דירה בלי צמחייה זו הדברה הרבה יותר פשוטה ובמידה ויש לכם גינה יכול להיות שאתם צריכים לדאוג לבעיה עוד מהשורש שלה. אם תרססו את העכבישים אולי תמגרו אותם לתקופה קצרה אך הם יחזור במידה ותנאי הגידול שבבית שלכם מתאימים להם.

איך מונעים את בעיית העכבישים?

במקום לבצע כל פעם מחדש הדברת עכבישים חשוב שתבינו מה העכבישים אוהבים וכך תדעו כיצד למנוע מהם להשתקע בביתכם. העכבישים אוהבים מקומות לחים ומקומות בהם הם יכולים לטוות את הקורים שלהם וללכוד את הטרף שלהם ולכן אתם צריכים לדאוג שלא יהיה לכם דשא גבוה ושלא יהיו שאריות אבק ומקומות לחים אותם העכבישים אוהבים.

שתפו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הדברת עכביש - בלוג waecdirects