חפש בשאילתה
לחפש
הדברה של עכבישים

הדברה של עכבישים

אם נראה לכם שהעכבישים לא יגיעו אל ביתכם ואתם ברי מזל, כדאי מאוד שלכל הפחות תכוננו ליום הזה ותימנעו ממנו כמה שיותר. מניעה יכולה לסדר לכם חיים נטולי מזיקים אך בהיעדר ידע ובשאננות יכול להיות שזה רק עניין של זמן. הדברה של עכבישים יכולה להיות חלק מהמציאות שלכם כל רגע וחשוב שתכירו את הנושא היטב.

העכבישים כבר בדרך

העכבישים נמצאים מוקמות רבים ממש מתחת לאף שלנו וזה שאנו לא רואים אותם לא אומר שהם לא קיימים. יש סטטיסטיקות די מזעזעות שאומרות שאדם ממוצע אוכל 8 עכבישים בממוצע בשנה וזה רק מראה לכם עד כמה הם יכולים להיות בכל מקום. העכבישים לרוב לא מסוכנים ולמרות שיש כמה מהם שיכולים להרוג אדם בכמה דקות, רוב אלו שיהיו באזור מגורנו לא יהיו מסוכנים. עם זאת, מדובר בפגיעה תברואתית לא פשוטה שחייבת לקבל טיפול הולם. הדברה של עכבישים תיתכן בכמה אפשרויות והעיקר שתבצעו אותה ביעילות וביסודיות תוך הבנה של חשיבותה הרבה.

שיטות להדברה של עכבישים

  • השיטה הראשונה להדברת עכבישים היא פיזור רעלנים וריסוס. שיטה זו ידועה כהדברה כימית והיא יכולה להתבצע באופן עצמאי או באמצעות מדביר מקצועי. שיטה זו יעילה ביותר אם כי אנשים רבים נמנעים משימוש ברעלנים מסיבות רבות, ביניהן בריאותיות.
  • עוד שיטה להדברה של עכבישים היא הדברה אורגנית. הדברה זו כוללת שימוש בשמן הדרים, שמן מנטה, שבבי עץ ארז, ערמונים, סודה לשתייה ועוד. שיטות אלו מתבססות על הריח שהחומרים הללו מוציאים שמבריח את העכבישים וכך מרחיק אותם מהבית.

למנוע אותם מראש

אם אתם רוצים להתמודד עם העכבישים עוד לפני שהם מגיעים, ולא להיות מופתעים יום אחד שיש לכם קורי עכביש בוויטרינה בסלון, חשוב שתנקו היטב. העכבישים אוהבים לכלוך ואוהבים לחות ואם תדאגו לנקות היטב את הבית ולאוורר אותו, תוכלו להימנע לא רק מעכבישים אלא גם ממזיקים אחרים. יחד עם זאת חשוב לדאוג שמזון לעולם לא יישאר חשוף ובטח לא ליד חלון וכמובן לדאוג לבדוק ולנקות גם מקומות גבוהים כמו מעל לארון או למעל לוויטרינות.

שתפו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הדברה של עכבישים - בלוג waecdirects