ספסל עץ ללא משענת

הגיוון המגיע לסיפונך הוא באדיבות ספסלים מעץ

הרבה אנשים רואים בספסלי עץ כאביזרים קלאסיים. עבור חלק מהאנשים "קלאסי" הוא שם נרדף
ל"אלגנטי". אבל אחרים חושבים שהמשמעות של "קלאסי" היא אותו הדבר כמו "משעמם". ללא קשר לרעיונות המגיעים אליך כאשר אתה חושב על ספסלי עץ, החלקים האלה יכולים להוסיף מגוון למשטח העץ שלך. הרעיונות הבאים מציעים דרכים קלות לשלב מגוון ספסלי עץ לתוך עיצוב הפטיו שלך.

עבור משטחי עץ קטנים, ההימור הטוב ביותר צריך להיות מציאת ספסלי אחסון. אלו הם תתי מחלקה של הספסלים מעץ. הם נראים כמו קופסאות עם מכסים תלויים. החלק הפנימי חלול כדי לאפשר לך לאחסן פריטים שונים. המכסים משמשים גם כמושבים. הרבה ספסלי אחסון כוללים כריות בשביל ישיבה נוחה יותר. הפיסות הרב תכליתיות הללו עוזרת לך לנצל את מרבית המרחב שלך.

עבור רצפת עץ חדשה או רצפת עץ בייץ , אתה אולי תרצה לשקול מגוון של צבעים עבור הבייץ. (לא הייתי ממליץ על בייץ אם צבעת בעבר מפני שזה לוקח הרבה זמן להסביר את כל הצבע ולקבל גימור חלק עם הבייץ). כמובן שיש לבחור צבעים מתואמים ואולי צבע עבור קורות הרצפה וצבע אחר עבור המעקה וצבע נוסף עבור אביזרים קישוטיים אחרים. צבע כל ספסל באחד מהצבעים הללו או תשלב את כל הגוונים בכל ספסל. אל תשכח לבדוק את ההתאמה בין הצבע שאתה צובע לבין הצבע המקורי של העץ. צבעים עשירים יותר של העץ יגבילו את הגוונים שתוכל לבחור מהם.

אתה יכול להשיג עיצוב מודרני בכך שתחלק את רצפת העץ שלך לחלקים שונים. צור אזור עם ג'קוזי, אח, כיסאות נוחות או ספה רחבה. אזור אחר תגדיר כאזור של האוכל. אם יש לך מספיק מקום אז אתה יכול להוסיף מזנון, עגלת שירות או אביזרים אחרים. השתמש בספסלי העץ כדי ליצור אזור שיחה. אם אתה נהנה מקשר עין ישיר, תמקם שני ספסלים העומדים אחד מול השני. לחלופין, אתה יכול למקם אותם בזווית הנכונה אחד ליד השני ותניח שולחן קטן או עציץ בפינות בין הספסלים.

אתה יכול להגדיר את החלקים אף יותר בכך שתחלק אותם באמצעות עציצים גדולים. כדי לבודד כל אזור, בחר צמחים עבים שכאשר יצמחו, הם ייצרו מחיצה שהיא כמו גדר. כדי להגדיר את החלקים הללו מבלי לחסום את הראייה, השתמש בעציצים גדולים אך מלא אותם בפרחים או בצמחים קטנים אחרים. במקום ללכוד את ספסלי העץ בחלק אחד, אתה יכול לשלב אותם בכל חלק בכך שתמקם ספסל בכל צד ארוך של העציצים.

ספסלים מציעים רבגוניות. אתה יכול לצבוע אותם, לקבץ אותם ולמקם אותם במספר דרכים שונות.
מגוון הסגנונות הכוללים ספסלים ללא משענת , מציעים הרבה אפשרויות עיצוב. בנוסף, ספסלים ללא משענת מתאים להיות גם בתוך הבית. אם אתה זקוק למושב נוסף, אתה יכול להעביר את הספסלים בין האפשרויות השונות. אתה מוסיף גיוון לרצפת העץ שלך, ספסלי העץ יכולים לשחק תפקיד חשוב בתכניות שלך ובסופו שלד בר, אתה תגלה כי "קלאסי" זה כלל לא אותו הדבר כמו "משעמם".

שתפו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הגיוון המגיע לסיפונך הוא באדיבות ספסלים מעץ - בלוג waecdirects