חפש בשאילתה
לחפש
דרוש עובד בצפון

דרוש עובד בצפון

אם אתה משוחרר טרי מהצבא כנראה שהמשפט הזה מוכר לך. שוק העבודה משתנה כל הזמן אבל עובדה בצפון תמיד נשארת זמינה ופנויה. נכון, אין כאן הרבה עבודה שיכולה לקרוץ לאנשים בעלי משפחות או זוגות צעירים הרוצים להקים פה את חייהם. אבל בהחלט יש פה עבודות המתאימות לצעירים אחרי צבא, סטודנטים או תלמידי תיכון.

רוב העבודות כמובן מתרכזות בתחום התיירות. כיוון שאזור הצפון, במיוחד הגליל ורמת הגולן הוא אזור שהו מטיילים ובאים לנפוש לכן יש פה הרבה עבודות שמתרכזות בתחום של מלונאות, צימרים, מסעדנות, ניקיון וכדומה. צעיר המשתחרר מהצבא יכול למצוא בצפון אולי לא את עבודת חלומותיו אלא עבודה נחמדה בדיוק לתקופת הזמן המתאימה להתאקלמות אחרי השחרור מהצבא.

דרוש עובד בצפון יכול להופיע בהרבה אתרי אינטרנט. זהו שם קוד חיפוש מאד מוכר. עובד ללא ניסיון הוא אחד כזה שרק השתחרר מהצבא. לכן גם רמת השכר שלו בהתאם. ישנן עבודות שרמת השכר כמעט ולא משתנה. היכולת של העובד במקרה כזה להתקדם הלאה היא פחותה. לכן הוא פונה לאפיקים אחרים כגון לימודים מקצועיים או תואר על מנת להתקדם ברמת החיים. ישנם צעירים שזה מספיק להם ולכן הם נשארים באותה עבודה הרבה זמן, כפועל יוצא של זה, גם מקום מגורים די קבוע. צעירים אחרי צבא הם מגזר די טוב בכל מה שקשור ליכולת העבודה הפיזית שלהם. הם רק השתחררו, רוצים לעשות כסף, אך ללא ניסיון. עיקר היכולת שלהם תתבטא במובן הפיזי. במקרים כאלו המעסיקים הפוטנציאליים שלהם יהיו בחקלאות. שם צריך ידיים עובדות והרבה. חקלאות יש באזור הצפון בשפע. גם במרכז אבל בעיקר בצפון. לכן צעירים אחרי צבא מוצאים עצמם עובדים אצל חקלאים לצד העובדים התאילנדים. הם אולי לא שווים מבחינת הזריזות והיעילות אבל מבחינת כוח, יש לעובד הישראלי הרבה מה לתת. המעסיק הישראלי רואה חשיבות רבה לתת עדיפות לבחור הצעיר שרק התשחרר מהצבא. אבל לא בכל מחיר. צריך לזכור שהוא מגיע לעבוד בשכר מינימום והיכולת של המעסיק להשאיר אותו לאורך זמן היא קטנה ממילא.

דרוש עובד בצפון

שתפו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

דרוש עובד בצפון - בלוג waecdirects