ג'קוזי נייד

ג'קוזי נייד

כאשר אנחנו מדמיינים איך אנחנו יכולים לשדרג לעצמנו את החיים ולחיות כמו הדמויות שאנחנו רואים בסרטים או בתכניות הטלוויזיה, כמו אותם אנשים עשירים אשר אוהבים את החיים הטובים ומתפנקים להם בכל הזדמנות, הדבר הראשון שעולה לנו לראש הוא ג'קוזי נייד.

בעבר ג'קוזי היה נחשב למוצר מותרות כאשר רק אוליגרכים ואנשים עשירים מאוד היו מתקינים ג'קוזי בבית שלהם וכמעט שלא היינו רואים ג'קוזי בבתים פרטיים אלא רק במקומות כמו ספא יוקרתי מאוד או בקאנטרי קלאב גדול.

בשנים האחרונות נוצרה מגמה בה הג'קוזי הפך להיות פופולרי יותר ויותר ועם זאת נגיש יותר לכל אחד כאשר המחיר שלו הוא אינו כפי שהיה בעבר מרקיע שחקים אלא נוח יותר.

את הג'קוזי התחלנו לראות בבתים פרטיים תחילה אשר בהם היה מקום רב להתקנת ג'קוזי בחדר האמבטיה, עם זאת לאחר מספר שנים התחלנו לראות אותם מופיעים גם בדירות בהן ישנה מרפסת רחבת ידיים או גג גדול מאוד בדירות פנטהאוז, היות ויוצרו דגמים רבים אשר היו מתאימים גם לשימוש חיצוני ולא רק לשימוש בתוך הבית.

התחום התפתח עוד יותר עם יציאתם לשוק של דגמי ג'קוזי קטנים יותר מהדגמים המסורתיים אשר התאימו גם לחדרי אמבטיה קטנים יותר ובכך הפכו את הג'קוזי עוד יותר נגיש גם לאנשים ממעמד בינוני ומטה שכן גם הם יכולים להרשות לעצמם כעת התקנת ג'קוזי בחדר האמבטיה שלהם הן בהיבט המחיר והם בהיבט המקום.

לאחרונה אנו עדים לדגש חדש שתופס תאוצה בשוק המקומי והוא של ג'קוזי נייד אשר אותו ניתן להציב בכל מקום בו אנו חפצים, החל מסלון הבית, דרך המרפסת ועד הגינה ובגמר השימוש לקפל אותו חזרה ולהחזירו למחסן.

הדבר אידיאלי למי שאין לו מקום לג'קוזי הן בהיבט של חוסר מקום או בהיבט של חוסר תכנון נכון שמונע הצבת ג'קוזי באחת מפינות הבית.

לכן לאותם אנשים ג'קוזי נייד הוא בהחלט פתרון מצוין היות וניתן לפרוס את הג'קוזי באחת מפינות הבית לאחר יום עבודה ארוך ולקפל אותו בסיום הטבילה והרגיעה בפינת הספא הביתית שלכם.

שתפו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ג'קוזי נייד - בלוג waecdirects