חפש בשאילתה
לחפש
Image
  • Home
  • גל בק- הפרשה חוזרת לכותרות

גל בק- הפרשה חוזרת לכותרות

לפני כעשר שנים נהרג בתאונת דרכים איומה הנער גל בק, התיק נסגר באותה עת על ידי פרקליטות תל אביב, אך בחודשים האחרונים חזר לכותרות.

הסיבה לחזרתה של פרשת דריסת גל בק לכותרות היא חשיפת פרטים חדשים על הפרשה על ידי כתבת החדשות איילה חסון בתכנית ׳יומן׳ בערוץ הראשון.

חלק מאותם פרטים חדשים עלולים לגרום לסערות רבות במערכת המשפט ופרקליטות תל אביב, שכן נטען על קשר הון שלטון בטיוח המקרה וכן רשימה אורכה של עדויות שקר ופרטים חשובים שהפרקליטות החליטה להתעלם מהם.

אחד הפרטים החשובים ביותר מהם התעלמה הפרקליטות הוא כי בוחן התנועה אשר חקר את התאונה קבע כי הנהגת שדרסה למוות את גל בק, חצתה את הצומת באור אדום בזמן שפגעה בקטנוע של הנער המנוח ובנוסף שיקרה לגבי מהירות הנסיעה שלה בעוד הפרקליטות מתעלמת לחלוטין מהקביעות הללו של אותו בוחן משטרה

עוד נחשף כי עדות מרכזית שהייתה אמורה להעיד לטובת הנהגת הדורסת שיקרה בחקירתה בעוד שאמרה כי דווקא הנער, גל בק, הוא זה שנכנס לצומת באור אדום, דבר שלא התיישר עם ממצאי החקירה במקום של משטרת ישראל בעוד שמקביל נמסרו מספר עדויות אשר סתרו לחלוטין את דבריה של נהגת המונית, כך שלא ברור מהו טיב הקשר בין הנהגת הדורסת לאותה נהגת מונית, מה שכן ידוע שלנהגת הדורסת היו את כל הפרטים של נהגת המונית.

בנוסף נודע לכתבת הערוץ הראשון, איילה חסון, כי הנהגת אשר דרסה את הנער גל בק היא בת למשפחה מיוחסת מאוד, היות ואביה הוא איש עסקים מוכר וככל הנראה קשור בסגירת התיק בעניין ביתו.

לאחרונה הודיעה פרקליטות תל אביב כי היא איננה מתכוונת לפתוח את תיק דריסת הנער גל בק לאור התיישנות המקרה.

מידי שנה נסגרים תיקים רבים במערכת המשפט בטענות של חוסר עניין לציבור בעוד שאחרים נסגרים כתוצאה מחוסר ראיות אך חלקם גם נסגרים כתוצאה משחיתויות בעוד שמשפחות חזקות ובעלות השפעה רבה מנצלות את הכוח והכסף שברשותם על מנת לגבור על משפחות חלשות ממנה נטולות קשרים ויכולות כלכליות על מנת לסגור תיקים בעניינים.

האם זה מה שקרה בפרשת דריסת הנער גל בק, רק הזמן יגיד.

שתפו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

גל בק- הפרשה חוזרת לכותרות - בלוג waecdirects