Image
  • Home
  • אלי אקספרס – קניות במחירים מצחיקים

אלי אקספרס – קניות במחירים מצחיקים

אלי אספרס הוא אחד מאתרי הקניות הגדולים והוא כולל קטגוריות רבות ביניהן מוצרי אלקטרוניקה, אביזרים, בגדים אופנתיים למבוגרים, בגדי תינוקות, בגדי ילדים, תיקים, נעליים, מוצרי טיפוח, איפור, צעצועים, מוצרי ספורט ועוד. אלי אקספרס הוא אתר קניות סיני המכיל עשרות אלפי מוצרים במחירים זולים במיוחד. האתר נחשב לפופולארי בכל העולם ויצא לאחרונה גם בגרסתו הישראלית המציעה רכישות משתלמות מכל הסוגים והמינים. האתר הוא אינו אתר של מותגים ולכן המחירים נחשבים לזולים במיוחד מה שמייחד את האתר מאתרים אחרים. בנוסף, בניגוד לאתרי קניות אחרים, המשלוח של רוב המוצרים אותם תרכשו באלי אקספרס יהיה בחינם. האתר מספק שירותי משלוח שונים הכוללים דואר רגיל, דואר אוויר מהיר והמחיר משתנה לפי סוג הדואר שתבחרו. כאשר מזמינים משלוח בדרך כלל ההזמנה לוקחת סדר גודל של חודש, לפעמים מעט יותר.

איך להתנהל נכון בתוך האתר?

האתר אלי אקספרס מכיל בתוכו מוצרים של אלפי סוחרים סיניים אשר מציעים לכם ליהנות ממגוון רחב של רכישות. קיימת אופציה נוחה המאפשרת לנו לקרוא לפני הרכישה המלצות על אותו המוכר ולוודא שהוא אמין. כאשר מחפשים פריט באלי אקספרס לפעמים הוא נמצא בכמה מקומות ולכן כדאי לבצע את הרכישות בסבלנות רבה, להשוות מחירים ורק אז לרכוש. בנוסף, ניתן להתייעץ עם החברים המנהלים קניות באתר בנוגע למוצר מסוים או סוחר ספציפי. קיימת אופציה לקטלג את המוצרים לפי מחיר, ואפילו לבחור בקטגוריה המאפשרת לכם לרכוש רק מוצרים עם משלוח חינם, מה שמקל באופן ניכר על הקנייה באתר. לרוב המחירים זולים בהרבה מאתרי מכירות אחרים. קיימים מוצרים באתר שלא ניתן לרכוש לבד ולכן המציאו אופציה נוספת הנקראת ״רכוש מוצר בודד״. מומלץ מאוד לקרוא את הביקורות של הגולשים לפני שקונים מוצר  על מנת לא להתאכזב ולרכוש מוצר שבאמת תואם את המטרות שלכם. כדאי לקחת בחשבון שמדובר באתר המיועד לאוכלוסייה הסינית. רבים מהמוצרים מיוצרים בסין ובקוריאה ולכן המידות הן קטנות במיוחד. שיטה מצוינת בכדי למנוע מצב שפריט הלבוש שרכשתם לא תואם את מידות גופכם היא פשוט לקחת סרט מדידה וכך להזמין, בכל מקרה כדאי לקחת מידה יותר כי המידות באתר הן בדרך כלל קטנות מאוד.

אלי אקספרס בגדים

בשנים האחרונות, אנו עדים להתפתחות של מספר תחומים ברחבי רשת האינטרנט. אחד התחומים אשר בו נרשמה עלייה חדה בשנים האחרונות, בעקבות השימוש העולה ברשת האינטרנט הוא תחום המסחר האלקטרוני. כיום כמעט שלא ניתן למצוא מותג המכבד עצמו, ושאינו מאפשר ללקוחותיו רכישה דרך אתר אינטרנט המציג את מוצריו ושירותיו השונים.

מנגד יצאו לאור בשנים באחרונות מספר אתרי אינטרנט אשר לא שייכים למותג מסוים ואין ברשותם חנויות קימעונאיות, אלא רק חנויות אינטרנטיות והם פועלים אך ורק בשיטת המסחר האלקטרוני (e-commerce).

אחת החנויות הגדולות ביותר שקיימות היום ברשת היא אלי אקספרס בגדים, חנות המגיעה אלינו מהמזרח הרחוק- סין, אשר התפתחה בשנים האחרונות, והפכה להיות אחת מהמדינות המובילות בתחום המסחר האלקטרוני. ההצלחה של אלי אקספרס בגדים נובעת משילוב של שני העקרונות על פיה היא פועלת, האחד הוא שיווק של מוצרים איכותיים, והשני הוא עקרון המחירים הזולים.

מדוע אלי אקספרס בגדים מצליחה כל כך?

ההצלחה הגדולה של אלי אקספרס בגדים, באה לידי ביטוי כמובן לאור העמידה בשני העקרונות אותם ציינו קודם לכן, אך ההצלחה הכלכלית של המודל על פיו היא פועלת, באה בחפיפה מלאה על ידי עמידה בעקרונות אחרים שבעזרתם היא מצליחה לשמור על תחרותיות ורווחיות. העובדה שאלי אקספרס בגדים שומרת על מחירים נוחים לצרכן נעוצה בעובדה שהיא חנות אלקטרונית. העובדה שהיא נמצאת תחת קטגוריה של חנות אלקטרונית, מאפשר לה להחזיק מחסן אחד גדול באזור שהיא מחליטה עליו, בו השכירות של המחסן זולה, ובכך היא נמנעת מלשלם שכירויות גדולות על חנויות במרכזי הערים ובקניונים ובכך חוסכת בהוצאות שכירות, חשמל, ארנונה וכדומה. עובדה נוספת היא שכמות העובדים באלי אקספרס בגדים נמוכה יחסית היות ויש צורך אך ורק במחסנאים אשר יכינו את ההזמנות ויוציאו אותה הלאה למשלוח, במקום להחזיק מאות יועצי מכירות אשר יהיו בחנות, יעזרו ללקוחות, יקפלו בגדים וינקו את החנות, פרמטר אשר חוסך הוצאות רבות.

אלו הם רק חלק מהפרמטרים אשר עוזרים לאלי אקספרס בגדים להיות אחת מחברות שיווק הבגדים הפופולאריות ביותר ברחבי הרשת. לאחרונה התחילו באלי אקספרס לשווק מוצרים אחרים פרט לבגדים כגון אקססוריז, תיקים, נעליים, צעצועים, תכשיטים ומוצרי תקשורת.

שתפו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אלי אקספרס - קניות במחירים מצחיקים - בלוג waecdirects