Search The Query
Search
שיפוץ מקלחת
 • Home
 • Uncategorized
 • איך לשנות את סגנון חדר האמבטיה שלך באמצעות פרויקט שיפוץ מחדש

איך לשנות את סגנון חדר האמבטיה שלך באמצעות פרויקט שיפוץ מחדש

דברו עם קונים וסוכני נדל"ן, והם יגידו ששדרוג המטבח והחדר האמבטיה צריך לתפוס את המקום הראשון ברשימת שיפורי הבית המשמעותיים. באמת, לא כולם אוהבים לבשל בבית, אבל כולם רוצים מקלחת מרעננת. לכן הגיוני בשדרוג אמבטיה למגורים משלך בבית, ולמקרים שבהם אתה מוכר את הבית.

קבלן שיפוצים בחיפה מסביר על תהליך שיפוץ אמבטיה

בעלי בתים מסוימים נמצאים בלחץ לנטוש את משאלותיהם למודרניזציה מכיוון שהם לא רוצים להפחיד קונים עתידיים. מצד השני, יש סיכוי גדול שלמישהו אחר שאוהב את הבית והסביבה שלך יהיו העדפות דומות. אז, איך מחליטים האם לשפץ חדר אמבטיה למכירה חוזרת או להנאתכם?

באילו מקרים אפשר לתת לעצמך חופש בשדרוג האמבטיה

לעתים קרובות אנו שומעים שאנשים צריכים את שירותים מרווחים יותר עם תכונות נוחות. גם אנשים רבים רוצים שבמהלך שדרוג חדר האמבטיה נעשה שימוש במשטחים שקל לנקות. עליך להזכיר מחדש את רשימת המשאלות שלך ולקבוע סדרי עדיפויות. הפריטים בראש הרשימה צריכים להישאר ראשונים.

אתה יכול להיות בטוח שאפשר לבחור בגירסה הנפוצה ביותר של שדרוג חדר אמבטיה אשר ישמח את רוב האנשים או שניתן לשנות בקלות בעתיד:

 • מקלחוני זכוכית או אריחים יוצרים תחושה של ספא יוקרתי ואינם יוצאים מהאופנה. אפשר לעשות הכניסה למקלחת פשוטה ופתיחה.
 • גם תמיד מתאים יהירות כפולה בהתאמה אישית לחדר האמבטיה. בחר משטח שולחן טוב שקל לשמור על ניקיון
 • ארונות מדפים ומתקנים סניטריים הופכים את החיים לנוחים יותר. אתה יכול לחסוך מקום רצפה בעזרת הוספה מדפים לקיר.
 • לעתים קרובות מתעלמים מהתאורה והאוורור בחדר האמבטיה, ואנשים מתמקדים באינסטלציה ובארונות. אם אתה רוצה חדר האמבטיה נקי ומרווח, הדומה לאתר נופש, אפשר ליצור אווירה עם הרבה חלונות, אור שמש, תאורה שקועה וצבעים ניטרליים טריים.

שדרוג חדר האמבטיה למכירה

אף אחד לא התעשר כשהוציא כסף על טיפשות. אולי יש לך תקציב מוגבל, אך חשוב לתכנן את העיצוב ולחשב את העלויות הרבה לפני תחילת פרויקט שיפוץ האמבטיה, כך שהכל יהיה בשליטה.

 • חדר אמבטיה משולב – הדרך הטובה ביותר לשדרוג חדר אמבטיה אם לא מספיק מקום. אתה יכול לקחת מקום מעליית הגג, מעל המוסך, חלק מהסלון או המסדרון, או אפילו לסיים לבנות חלק מהבית.
 • חדרי השירותים של הנשים חשובים יותר מחדרי השירותים לילדים או חדרי השירותים לאורחים. אורחים יבקרו בחדר השירותים של הנשים, גם אם הם לא יהיו בבית הרבה זמן.
 • אתה יכול לחסוך בחומרים, אך לא בעבודה. חשוב על משטח שולחן המותקן בצורה גרועה או שיש בו תפרים מכוערים, או אריח שנראה מכוער סביב המערכת. שום חומר מפואר לא ייראה יפה אם הוא מותקן בצורה לא טובה.
 • הולך למכור בית? היצמד לגימורים באיכות בינונית והימנע מהזזת אינסטלציה. בתים מיושנים זקוקים לשיפוץ אמבטיה בכדי למכור אותם.

האם חדר אמבטיה יוקרתי הוא השקעה רווחית?

אפשר לשמוע את הדעה ששחזור מפואר או איכותי של חדר האמבטיה אינו מחזיר את התמורה הטובה ביותר למכירה חוזרת. עם זאת, נתונים סטטיסטיים אלה מיועדים לחומרים וגימורים יקרים באמת. שיש הוא דוגמה טובה; קל להכתים חומר זה במים, וקונים יכולים להיזהר מעלויות תחזוקה גבוהות. העובדה היא שתיקונים קוסמטיים בחדר האמבטיה לא יהיו בעיה אם מוציאים כסף בחוכמה.

גורם נוסף הוא שוק הנכסים המקומי שלך. כנסו לבתים בשכונה כדי לגלות מתי אנשים עדכנו את חדר האמבטיה ובאיזה גימור הם השתמשו. אם יש בניינים חדשים בקרבת מקום, או שנראה כי כל חדרי הרחצה ראויים למגזין, אולי צריך לעשות שיפוץ איכותי כדי לשמור על תחרותיות ולמכור את הבית במהירות.

אתה מחפש רעיונות לשדרוג חדר האמבטיה שלך בחיפה, או מחפש קבלן בית מוסמך שיעזור להחיות את החזון שלך? אפשר ליצור קשר איתנו כדי לבקש פגישת ייעוץ, לדון באפשרויות לשדרוג אינדיבידואלי של חדר האמבטיה, שישפר את חיי היומיום שלך וישמח לאורך שנים רבות.

שתפו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!