חפש בשאילתה
לחפש
Image
  • Home
  • אור דניאל

אור דניאל

אור דניאל, אחת מכוכבות העונה החמישית של תכנית הריאליטי המצליחה ביותר בישראל, האח הגדול, או כפי שהיא ידועה בשמה המקורי אורלי דניאל היא כיום דוגמנית מצליחה שלאחר היציאה מבית האח הגדול השתתפה במספר קמפיינים.

את השם היא החליפה מאורלי לאור, רגע לפני כניסתה לבית האח הגדול, אך לאחרונה חזרה לשמה המקורי.

במהלך התכנית האח הגדול הייתה אור דניאל אחת הדמויות האהובות ביותר בבית האח אך יותר מכל מחוץ לבית האח, כאשר היא שבתה את ליבם של גברים רבים ואף נשים רבות בקרב עם ישראל.

אור אמנם הודחה בשלב מוקדם יחסית של התכנית והיא הייתה המודחת העשירית מבית האח ולא הגיעה לישורת האחרונה, אך היא לא יצאה מופסדת מהתכנית ומיד לאחר שיצאה מבית האח התחילה דניאל להצטלם לקמפיינים רבים בתור דוגמנית מובילה.

בנוסף היא תחזקה זוגיות צמודה עם כוכב נוסף של העונה החמישית, דור דמרי, כאשר הזוגיות נרקמה כמובן אל מול המצלמות בבית האח הגדול אך לא החזיקה יותר מידי זמן מחוץ לכותלי האח והשניים כאמור נפרדו.

אגב, המנצחת של העונה החמישית היא כמובן טהוניה רובל, גם היא כמובן דוגמנית שזכתה להוביל קמפיינים רבים בעולם האופנה מיד לאחר שיצאה מבית האח.

אך השתיים לא היו הדוגמניות היחידות בבית האח ולצד טהוניה רובל ואור דניאל הייתה גם פאולינה אלברשטיין, אשר הייתה תקופה ארוכה בת זוגתו של השחקן עפר שכטר.

כל השלוש זכו לשדרוג קריירת הדוגמנות בעקבות ההשתתפות בעונה החמישית של האח הגדול.

כיום אור דניאל גרה בלונדון ומתחזקת זוגיות צמודה עם בן זוגה הצרפתי, ארנו והיא חיה על הקו של לונדון תל אביב, שכן היא נוהגת לבקר מידי פעם בארץ על מנת להצטלם לקמפיינים השונים אותם היא מובילה.

לחשבון האינסטגרם של הדוגמנית הישראלית יש עשרות אלפי עוקבים ולשם היא מעלה תמונות של חייה בלונדון ומביקורים שלה ושל בן זוגה ברחבי העולם וכמובן של כלב הפומרניאן שלה.

לאחרונה נענתה אור דניאל בחיוב להצעת נישואין של בן זוגה הצרפתי ולאחר כשנה של זוגיות צמודה השניים החליטו לקחת את היחסים צעד אחד קדימה.

שתפו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אור דניאל - בלוג waecdirects